تاکید بر وفور کالا در بازار و افزایش ساعت کاری میادین میوه و تره بار / تشدید بازرسی ها و بازرسی ها

[ad_1]

جلسه ستاد تنظیم بازار امروز (پنجشنبه) در دو نوبت صبح و عصر به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و اعضا آخرین وضعیت عرضه، توزیع و نظارت بر بازار را بررسی کردند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه بر لزوم وفور کالاهای اساسی در بازار و تامین و توزیع مناسب اقلام مورد نیاز مردم تاکید شد و مقرر شد تمهیدات لازم برای توزیع گسترده اقلام مختلف در نظر گرفته شود. مانند مرغ، تخم مرغ این لئو است.

در این جلسه همچنین مقرر شد ساعت کاری میادین میوه و تره بار افزایش یابد و شب های جمعه نیز فعال باشد تا مردم دغدغه خرید و رفع نیازهای خانواده نداشته باشند.

در ادامه این دیدارها رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای کشور، کشاورزی، جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقتصاد، صمت، ارتباطات، تعاون، کار و تامین اجتماعی، نفت، روسای سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و صداوسیما حضور سخنگوی دولت در شیفت های صبح و عصر، گزارشی از کاستی ها و خسارات مشاهده شده در رابطه با محدودیت های پرونده در برخی استان ها و برخی شهرستان ها به همراه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و تصمیم گیری های لازم تسریع در حل این مسائل.

اطلاع رسانی دقیق و آگاهی مردم از فواید و آثار مثبت اصلاح قیمت ها و فعالیت شبانه روزی تلفن وزارت تعاون از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین مقرر شد هیچ گونه افزایش قیمتی بدون مجوز سازمان تنظیم مقررات و بدون مجوز تنظیم بازار در بازار صورت نگیرد و بازرسی ها و نظارت ها در سطح بازار برای جلوگیری از گران فروشی تشدید شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.