مسدود کردن حساب های بانکی 454 نماینده ارزهای غیرمجاز و ارزهای دیجیتال

[ad_1]

با رصد و رصد شبکه کارگزاران غیرمجاز صرافی‌ها، تراکنش‌های پنهان و مشکوک مبادلات و ارزهای رمزنگاری شده در کشور، حساب‌های بانکی ۴۵۴ صرافی غیرمجاز در کشور شناسایی و مسدود شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از وزارت اطلاعات، رصد و شنود اطلاعاتی این وزارتخانه، ضمن نظارت بر شبکه دلالان غیرقانونی ارز، معاملات پنهان و مشکوک ارز و ارزهای رمزپایه با همکاری بانک مرکزی و به دستور یکی از مقامات قضایی 454 حساب بانکی صرافی های غیرمجاز در سراسر کشور شناسایی و مسدود شد.

با اجرای طرح مقابله با عملیات غیرمجاز ارزی در مدت اخیر، 92 هزار و 199 حساب بانکی با فروش بیش از 600 هزار میلیارد ریال از این عناصر در کشور مسدود شد.

وزارت اطلاعات با اعلام رصد دقیق و مستمر فعالیت‌های ارزی غیرقانونی و رمز ارزی غیرقانونی، به ملت شریف ایران این اطمینان را می‌دهد که علاوه بر پیگیری و برخورد با عاملان التهاب بازار ارز، همزمان با اجرای کامل دموکراسی‌سازی ملی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، اجازه بهره‌برداری از فضای تجارت غیرقانونی و قاچاق کالاهای اساسی را نخواهد داد و برای حفظ آرامش و ثبات در بازارهای مرتبط با معیشت مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.