همکاری مردم با طرح عادلانه شدن یارانه ها قابل تقدیر و قابل تقدیر است.

[ad_1]

همکاری مردم با طرح عادلانه شدن یارانه ها قابل تقدیر و قابل تقدیر است.

رئیس جمهور پس از شنیدن آخرین گزارش ها از تطبیق طرح ملی مردمی سازی و یارانه های عادلانه، از مقامات ذیربط خواست تا به درخواست معترضان مبنی بر عدم دریافت یارانه در اسرع وقت و به صورت منصفانه و منظم توجه کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر سید ابراهیم رئیسی در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور معاون اول وزیر، وزرا و مسئولان دستگاه های ذیربط برگزار شد، پس از استماع گزارش های دستگاه های مختلف، نقش مردم در پیگیری را بررسی کرد. این طرح ملی از وی تجلیل و از همکاری با نظام و بی توجهی به خواسته های دشمنان و دشمنان انقلاب قدردانی کرد.
رئیس‌جمهور رسیدگی عادلانه و منضبط به درخواست‌های عدم یارانه معترضان را از مهم‌ترین وظایف دستگاه‌های مسئول خواند و به مراجع ذی‌صلاح دستور داد تا در اسرع وقت باقی‌مانده‌هایی را که واقعاً مشمول دریافت یارانه و پرداخت یارانه هستند، شناسایی کنند. برای آنها
دکتر. رئیسی بر لزوم وجود شاخص های عادلانه در تعیین دهک ها برای دریافت یا عدم دریافت یارانه تاکید کرد و گفت: تمام ماموریت و هدف اجرای طرح همگانی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها برقراری عدالت اقتصادی در کشور است، بنابراین وزارتخانه سازمان رفاه، کار و تعاون اجتماعی با همکاری سایر دستگاه های ذی صلاح با شاخص های دقیق باید حقوق افراد را تعیین کند و مواظب باشد که به کسی تعرض نشود.
رئیس جمهور با اشاره به حجم کافی موجودی کالاهای اساسی در کشور، دستگاه های مسئول را موظف کرد برای مدیریت بهینه توزیع کالا در اقصی نقاط کشور اقدامات لازم را انجام دهند تا از افزایش قیمت بالاتر از قیمت مصوب جلوگیری شود.
رئیسی تاکید کرد: وزرای دولت و رسانه ها باید ابعاد مختلف اجرای این طرح را برای مردم تشریح کنند که منجر به عدالت در توزیع یارانه ها و رفع و ریشه کنی فقر مطلق می شود. کشور.
رئیس جمهور از وزیر جهاد کشاورزی خواست برای نظارت دقیق بر بازار برای رفع برخی مشکلات در زمینه کمبود و نیازهای توزیع اقلام اساسی مورد نیاز مردم به ویژه چهار فرآورده اساسی نفت، لبنیات، اقدامات لازم را انجام دهد. مرغ و تخم مرغ .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.